Mango Reçeli 30 Gr.

Mango Reçeli 30 Gr.

2,81 TL


Sepete At Hemen Al
Yorum Yap
Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

MANGO REÇELİ

FERTİLE REÇEL  Yüksek C vitamini oranı, tropik lezzeti ve muhteşem rengi ile mango reçelini sizlere sunuyor.  Her türlü A ve B vitamini içerir. Bol lif içerir ve antioksidan özelliği çok yüksektir.
İçeriğindeki C vitamini, E vitamini ve Demir, böbreklere faydalıdır. Kanı temizleyici özelliği vardır. Sindirimi hızlandırdığı ve asitli yiyecekleri nötralize ettiği bilinmektedir. Ayrıca tartarik asit ve malik asite ilave, az miktarda sitrik asit de bulunur. Bu asitler vücut tarafından kullanılır ve vücudun alkali kaynaklarini koruyabilmesine yardımcı olur.
Tropikal iklim meyvesi olan mango, içerdiği yüksek C vitamini yönünden, kan dolaşımı rahatsızlıklarında özellikle tedaviye yardımcıdır. Mango aynı zamanda C vitamini, provitamin A ve B vitamininin tüm türlerini içerir. İçerdiği vitaminler sayesinde sinir sistemi, cilt ve saçlar için çok faydalıdır. Mango, potasyum lif ve kuvvetli bir antioksidan deposudur. A vitamini, C vitamini, E vitamini ve Demir, böbreklere faydalıdır. Kanı temizler, Sindirimi hızlandırır, Asitli yiyecekleri nötralize eder. Ayrıca tartarik asit ve malik asite ilave az miktarda sitrik asitte bulunur. Bu asitler vücut tarafından kullanılır ve vücudun alkali kaynaklarını koruyabilmesine yardımcı olur.
100 gramında bulunan besin öğeleri şu şekildedir;
Enerji (kcal) 285,8
Protein (gr) 0,23
Yağ (gr) 0,12
Karbonhidrat 70,95

 

  • Sitemizdeki tüm ürünler 100% Orjinal ve tedarikci garantisi altındadır.

  • iade değişim

  • Hata Kodu:1030 Hata:Got error 28 from storage engine Sorgu:select * from urun where Aktif='1' and KategoriID=11 and ID<>121 order by rand() limit 8 1030 Got error 28 from storage engine